Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mac OS na desktop PC

Dobrý podvečer. Mám dotaz ohledně toho jestli lze nainstalovac Mac OS na klasický desktop?

PC v sobe ma: INTEL C2D E8400 (3.0Ghz)
Ati Radeon 4870 1GB
4GB RAM DDR2

originálny,plnohodnotne funkčný macos sa na normálny bežný pc nainštalovať nedá,za 1., odporuje to licenčnej zmluve,za 2.,kvôli určitým hw odlišnostiam pc a mac, originálny macos nebude na bežnom pc plnohodnotne,kompletne funkčný...