Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Exchange 2007 send connector

Zdravím.
mám problém s odesíláním mailů mimo doménu na Exchange 2007.

Mám Win Srv 2008 SBS

mám nastavený Send connector pro posílání "do internetu". Některé maily odešle, ale některé vrátí s hláškou "Unroutable mail"

namátkově.. seznam a gmail to vrací, ale třeba centum, atlas, tam to dojde v pohodě..

sedím nad tím už dost hodin a už bych to nejradši hodil z Wokna...

nemá někdo radu, či řešení?

díky

no, tohle jsou uživatelé --- spíš neuživatelé, kterým když něco nejde, tak jsou schopni to vytáhnout ze zásvuky... píšu s nadsázkou.
jinak SW to vypnout nemůžou
je taky možný, že se server rozhodl si opět zjistit, že je v sítí jiný DHCP.. což u Win Srv 2008 je normální.. dá se to sice nastavit v registrech, ale to jsem zatím neřešil... v tuhle chvíli je důležitý exchange

zkusím a dám vědět :)