Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přidání RAM

Prosím o radu ohledně paměti. Mám paměť DDR SDRAM 512 MB, 266 MHz lze tedy přidat DDR SDRAM 512 MB, 400 MHz? Děkuji moc za odpověď!

Přesně tak. Doporučuji dohodnout se s prodejcem, že v případě nefungování můžeš tu novou paměť vrátit. Ale stejně nejlepší je prodat starou RAM a koupit vše nové. Zvláště pokud chceš, aby Ti fungovaly v režimu Dual Channel (což nepíšeš, takže netuším zda to chceš nebo ne).