Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická Karta porad te

ahoj všem potřebuju poradit
Grafarna od Nvidia + Physx + DX 10 [DX 11 jsou už moc velké prachy]
grafárna musí být hodně výkoná a cena kolem 0-3700kč tu 100 klidně navíc ! děkuju poradte kterou si mam koupit dík

Jsou výkonné úměrně své ceně, čekáš snad něco jiného? Jinak v této ceně jsou lepší karty ATI, přibližně za cenu GTX260 pořídíš HD 5770, který podporuje DX11, má nižší spotřebu a srovnatelný výkon, nepodporuje však PhysX a CUDA výpočty, což je výsada Nvidie. Jestli toho ale neplánuješ smysluplně využít, ber ATI.