Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem boot.ini

Zdarec. Popis problemu:
Jeden disk mam rozdeleny na vice oddilu. Na C: mam nainstalovany Win7 (64bit). Z duvodu nekompatibility nekterch programu jsem si na D: jeste nainstaloval Win XP (32bit). Predpokladal jsem, ze se mi novy OS prida do zavadece z Win7, ale spousti se mi boot.ini z Win XP.

[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOW S
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect

Lze k tomu pridat radku s temi Win7? Pokusil jsem se o to laicky takhle:

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Windo ws7 64bit" /fastdetect

Kazdopadne to nefunguje :). Pri pokusu o spusteni Win7 to hlasi, ze chybi soubor (tusim, ze) Hall32.exe

Poradite nekdo?

starší systém nikdy nezná novější, a sám se mu nikam nepřidá - nehledě k tomu že od visty změnil ms bootloader.
svůj wow7 řádek zase z boot.ini odmaž, bootování bude muset obstarat w7.

protože jsi starším systémem zároveň poničil obsah mbr disku pro w7 a jejich zavaděč tak není nalezen, nabootuj z instalačního dvd w7, kdesi dole na úvodní obrazovce je snad "oprava startovních souborů" (vista to tak měla).
to už se postará u korektní start obou systémů.

Pokusil jsem se o tu opravu. Vlozil jsem do pocitace tentyz disk, ze ktereho jsem instaloval Win7.
Pri pokusu o opravu mi PC zahlasi:
Tato verze moznosti obnoveni systemu neni kompatibilni s verzi systemu Windows, kterou se pokousie opravit. Zkuste pouzit disk pro obnoveni, ktery je kompatibilni s touto verzi systemu Windows.
Dal me to nepusti. Vubec netusim co s tim.
...nejaka rada?