Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s taktováním

Zdravím mám problém s taktováním.Pokusím se Vám popsat vše doslova ať ste v obraze.Rozhodl jsem se taktovat mojí sestavu resp procesor.
AMD Athlon 4600+ x2
zdroj MaxPower 500W
Z.Deska ga-m52l-s3
Gr.k Geforce 8800GTS
RAM: 2GB zeppelin 800 mhz
1GB A-DATA 800mhz

Tak tedy k věci. Org CPU FSB 200mhz(2400mhz na jádro) - podařilo se mi dostat na 244MHZ , násobička 12x ( 2940mhz )
napětí 1.35 V , Ramky snížené z 800 mhz na 533 mhz , HT speed 3x

Dál už mě to bohužel nechce pustit.Nastává reset počítače a pořád dokola.
Jak mám postupovat dál,nebo mám-li něco pozměnit , prosím poraďte.Díky

Čím testuješ že je to v pohodě ? Tak že to najede do windows ?? To je nanic. Doporučuji primetest nebo orthos. Sledovat teplotu. Na vyloučení jestli je to fsb /něco nestíhá/můžeš snížit násobič.

Jinak mi není jasný jestli ta tvoje lowend deska má zamknutí pcie a pci sběrnic, chtělo by to nějak ověřit. Aby se ti třeba nesmázli data z hdd...