Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s prihlasenim k emailu

dobrý den, nějak mi začal blbnout internet chci se dostat do emailu a pořád mi to hází na přihlášení a když to opakuji tak nic pořád první stránka seznamu. A píše mi to tam něco o nějaké funkci zabránění dat kvůli virům, ale mě to blokuje stránky na které jsem chodila a nemůžu si číst ani příspěvky. Prosím jak to odblokovat? děkuji za pomoc
Změna předmětu, původně: internet
Změna kategorie, původně: Operační systémy (rh)

mám windouws XP professional verze 5.1. Jinak nemám problém jen s emailem prostě nejde rozklikávat více položek jako že se nedostanu sem, nebo na email, vždy skončim na první straně, řekla bych že internet běží dobře, ale mám tam v počítači asi něco zakázaného a nechce mě to pustit dál. Taky jsem si všimla že mi začala blbnout klávesnice ale jen háčky a čárky, prostě ť nenapíšu a udělá se t a dva háčky nebo čárky tˇˇ. takže nevím kde je chyba.

tak ty odkazy mi moc nepomohli jelikož tomu vůbec nerozumím co mám dělat. Počítačům nerozumím máme notebooka, takže klávesnici nevyměnim a vira jsem chtěla zjistit, ale mám eset a chtěla jsem to aktualizovat, ale nemůžu nějak jméno a heslo mi to nebere tak zase nevím proč. no já se z toho zbláznim

prosím dejte tento případ jako vyřešený konečně se mi spustila aktualizace antivirového programu, nevim proč to nešlo spustit, ale najednou z ničeho nic to šlo. Takže se mi tam hned našel vir trojský kůň, který byl hned dán do karantény a po restartu jde vše jak má být.Takže všem moc děkuji za spolupráci. :-)