Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Fixnutí v HJT

Ahoj mistři potřebuji poradit s tímto:

# Spusťte přejmenované HijackThis - C:\Program Files\Trend Micro\HijackThis\jmeno_uzivatele.exe
# Následně klikněte na 'Do a system scan only'.
# U níže uvedených položek udělejte fajfku do čtverečku a poté klikněte na 'Fix Checked'.

soubor ve fíles najdu,pravým dám přejmenovat a ...dál jsem v :-)díky

[62fixnuti_v_HJT.jpg]

všeliké toolbary jsou skryté zlo:
můžu vědět proč?

- nezajímají mě, nestojím o jejich služby, často se instalují nevyžádaně jako součást něčeho jiného. ty slušnější se aspoň dají při instalaci odmítnout. nejspíš jde o adware, z mého hlediska jde o narušení mého soukromého prostoru, proto spyware.
- ty neslušné nemívají žádnou volbu při instalaci, instalují se jako skrytý toolbar = čistokrevný spyware.
proto bývám bruntální a hubím to svinstvo.

tvoje google lišta ti přidává vyhledávací řádek, který už v prohlížeči máš. lištu záložek máš taky. přístup na gmail si vrazíš buď do oblíbených, nebo já mám svou startovní homepage s odkazy. ta lišta jen zabírá místo, a nevěřím jí.