Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem driver a utility dvd

Dobry den marne se snazim na netu uz nekolik dni stahnout driver a utility dvd primo do notasu abych mohl znovu nainstalovat?Recovery dvd mam.Asus F3ke Apo 57 vista 32 bit.Muze mi nekdo pomoci to sehnat uz nevim kudy kam.Dekuji mnohokrat

AR8TKEPQ ide controller je ovládač virtuálneho disku,ktorý vytvára daemon tools/virtual cd a podobné programy,ten ovládač samostatne nenájdeš nikde,pri každej inštálácii a reinštalácii daného programu sa vytvorí číselne odlišná verzia toho ovládača,takže nikde neexistuje použitelná kopia,tá je na každom jednotlivom pc s takýmto inštalovaným programom jemne odlišná