Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pryč s Mixounem!

Jak je jistě každému známo, vše, co má počátek, má i konec.
A protože rovněž platí pravidlo "v nejlepším přestat", nastává tímto jistě pro mnohé z Vás toužebně očekávaný KONEC MIXOUNA NA PORADNĚ.

Takže....

Zavřete oči, odcházím.... ;-)

to nech ta ani nanapadne. pretoze Mixoun na zive.cz je len virtualny(co prispevok, to iny klon), Mixoun na poradna.net je skutocny a my si ho zobrat nedame. a pretoze tvoj humor je inteligentny, u mna plati:

Mixoun rulez. ;-)

Tobě se to mluví, ale co takový Jan Fiala, který kvůli Mixounovi dokonce odbarvil svého modrého psa. :-D Ten se musí radovat - ostatně, kdybych tady viděl napsáno "Mixoune vrať se :.(" - Autor Jan Fiala, tak bych spadnul smíchy ze židle.