Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje Touch pad na notebooku

Zdravím, na mém notebooku nefunguje tuoch pad, ale když vyndám baterku, tak bez baterie je vše v pořádku, když jí nasadím, tak po chvíli přestane zase fungovat, nemůžete prosím někdo poradit?

jak je to staré? já tipuju že je zkratlý nebo se nedobíjí jeden článek. tím pádem při připojení baterky může příliš klesnout napětí zdroje, navíc se baterka může nadměrně zahřívat.

pokud baterka vydrží jen 20min, nevím proč jsi ji dávno nevyměnil.