Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem X3 player

Dobrej. Prosim VAs posledni dobou stahuju videa na jejichž přehrátí potřebuji jakysi X3 player. Nekdo rika že je to jakysi malware.. Da se tento program nekde stahnout, nebo jak přehraju takova videa. Dik moc. Jirka

X3player je už cca 8 rokov známy trojan,ktorý sa nainštaluje do systému ako prehrávač multimédií,"videá",ktoré pottebujú X3player8/X3 videocodec/Z-codec sú obvykle maskované archívy dalšieho malwaru,alebo "prázdne" nefunkčné súbory,ktoré slúžia len na to,aby si potencionálna obeť inštalovala samotného trojana vo forme prehrávača alebo kodeku