Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače

Dobrý den,zdědil jsem počítač,vyměnil poškozený HDD,dal XPčka a potrebuji ovladače které jsou potřebné a nevím kde. V everestu mi to píše:Přehled informací Hodnota
CPU typ AMD Duron, 700 MHz (7 x 100)
Přehled informací Hodnota
Název základní desky QDI KinetiZ 7T (1 ISA, 5 PCI, 1 AGP, 1 AMR, 3 DIMM, Audio)
Přehled informací Hodnota
Čipová sada základní desky VIA VT8363 Apollo KT133
Přehled informací Hodnota
Grafická karta SiS 5598/6326 (8 MB)
Přehled informací Hodnota
3D-akcelerátor SiS 86C326
Přehled informací Hodnota
Zvuková karta Analog Devices AD1881A @ VIA AC'97 Audio Controller [H]
Předem děkuji za podrobnou radu,angl.neumím.

Ovladace chipsetu najdes u vyrobce zakladni desky
Ovladace graficke karty u vyrobce graficke karty atd...

Nejjednodussi je pouzit google a psat dotazy podobne jako tohle:
Protoze tam mas chipset VIA, bude nejjednodussi stahnout VIA 4 in one ovladace pro zakladni desku, napr. zde: http://www.studna.cz/via-4in1-chipset-driver-p-196 0.html

Ovladac pro grafiku - dotaz v google:
SiS 5598/6326 Windows XP driver download
http://download.cnet.com/SiS-5598-6326/3000-2108_4 -71966.html

Zvukovka je integrovana, tu vyresis ovladacem od VIA