Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Antivir "business edition"

Chystame se zmenit ve firme antivir a nerozumime jedne veci. Rozhodujeme se mezi Avirou a NODem, oba maji stejny system, delaji antivir a pak to same s privlastkem "business edition". Muzeme do firmy koupit ten bez "business" nebo bychom tim neco porusovali? Proc to vubec takhle odlisujou? Co je tam jinak?
Změna předmětu, původně: Antivir (rh)

Myslim, ze tento boj tu by ste uz hosi mohli vzdat (tw a spol). Je tu par tvrdohlavcov, co jazdia nepriputani a argumentuju tym, ze sa im nikdy nic nestalo, a preto nepotrebuju bezpecnostny pas. Je to ich zvratena logika a nema dalej zmysel bojovat proti veternym mlynom.