Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem recovery partition

Ahoj chci se zeptat jestli je nutné nějak formátovat disk před spuštěním recovery partition.Chci mít notebook ve stavu,jako když jsem ho poprvé spustil.A ještě dotaz zda-li je nutné instalovat ovladače.Na netu jsem se dočetl že ne.Mám asus f3ka series.díky

V každém případě zálohovat data, možná i záložky prohlížeče a pod., zapsat si hesla ( Skype, ICQ a všelijaké weby). Recovery proces provede formátování. Potíže můžou být, pokud se nějak manipulovalo s oddíly. Po recovery přijde na řadu aktualizace,příp. service packy, která může trvat daleko déle, než recovery.