Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova systému

Čus bus, dnes sem udělal obnovu systému, protože sem v něm před tim něco tak trochu rozbil xD, a udělal v něm docela velkej bordel, tak sem to obnovil do doby prvního spuštění systému(po installu systému), a nějak mi nefungoval winrar tak sem ho musel přeintsalovat, a otázka je jestli se může stát že by nefungovalo něco důležitýho třeba část systému nebo nějaký ostatní věci.

Stát se to může. Programy to neovlivní, ale pokud jsi instaloval nějaký nový ovladače (od doby vytvoření toho použitýho bodu obnovy), tak ty tam mít nebudeš, budou tam ty původní, stejně tak, pokud sis od té doby nainstaloval nějaký další HW. Pokud ti to funguje, buď rád.