Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebooky ACER - spolehlivost a opravy

Mám notebook Acer Extensa 5200 a během záruky mu v servisu měnili dvakrát základní desku a klávesnici. Poslední reklamaci (problikávání LCD monitoru) v servisu Brno zamítli s odůvodněním mechanického poškození. Přitom notebook nikdy nespadl a plasty mu popraskaly normálním používáním. V pozáručním servisu notebooků Notebook-servis-Praha notebook opravili na počkání a k mému údivu během opravy přišly na servis další 3 notebooky Acer. :-( Prý se jedná o nejporuchovější notebooky vůbec. Máte někdo podobné zkušenosti? Za modlu spolehlivosti se považuje asi IBM nebo DELL, ale jejich cenová hladina je o řád výš. Dá se i mezi notebooky ACER najít kvalitní model?

já mam acer doma už rok a 3 měsíce.. mam low-end a i tak si nemůžu stěžovat.. Kromě pár drobností, které si sám "opravim" mávnutím ruky tak je bez problému.. Pár notebooků jsem už opravoval a převážně HP nebo Dell.. je fakt že moc lidí kolem nemá acer tak to bude tim :-) ale všeobecně notebooky od Aceru mají perfektní poměr výkon/cena.. Bohužel tomu odpovídá i pevnost plastů atd..

Právě mi uplynuly 2 roky. Těsně před koncem záruky jsem si nechal vyměnit káblík od obrazovky a vyměnili mi i klávesnici s vadným písmenem, takže je jako nový. Baterka stále drží skoro hodinu. Rychle, ochotně. Spokojenost.
Byl jsem v autoservisu a čekal na auto během té doby přijali 6 Škodovek a 1 Nissan. I mne udivil propastný rozdíl v kvalitě těchto značek.Nebo že by to bylo tím, že pro svoji cenu je Škodovek podstatně víc, než Nissanů?
V Alfa Computer mají Acery od 6 174 .- po 18 500,-
Za těch 18500,- tě nezklame.:-D