Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC na internet,filmy,foto a pod. okolo 4000Kc

Čau lidi..
Můj švagr si chce domu koupit PC.. chce to převážně na internet a filmy. Mělo by to ale zvladnout nějake hry pro menší děti.. (Ja mam doma ,,slaby,, PC /1.8GHz jednojadro ,2GB RAM,120GB,integr grafika,asus m2npv-mx/ a ten zvladne Warcraft 3 bez problemu)
Pokud by to šlo tak HDD alespoň 160GB , DVD mechanika, a ostatni klasicke věci. BEZ monitoru klavesnice a myši!!
Cena max do 4500,-

Navrhl jsem toto www.aukro.cz navíc je to v blízkosti bydliště (Jagercomputer)

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Což třeba toto? + spolehlivá, tichá sestava + po bazarech a prodejnách s repasy jsou jich mraky, neb…
Dale Cooper 13.04.2010 22:10
Dale Cooper
No já bych to viděl trochu jinak. S tou dvouletou zárukou možná dobré do firmy na 2-4roky práce a po…
MM_tank 14.04.2010 00:57
MM_tank
Jedna se se hlavně o net a jelikoz maji maleho caparta (2roky) tak chteji kdyz se bude nudit aby mu… poslední
Wlcak 14.04.2010 05:48
Wlcak

No já bych to viděl trochu jinak. S tou dvouletou zárukou možná dobré do firmy na 2-4roky práce a potom vyřadit(jak se pokazí-už na sebe "vydělal").

Určitě plus 100bodů za standardní??? BTX formát (i deska??) včetně zdroje(??) a s těma dílama po bazarech bych to za dva roky tak růžově neviděl.Je potřeba zvážit že jde o model pc z roku 2005, čili ramky asi ddr1, integrovaná grafika k ničemu na hraní her. Takové sestavy mají určitě smysl pro někoho kdo je použije aniž by na ně šáhl.

Jakmile se neví jaký bude potřeba výkon (nebo se vykládají nesmysly o pc na domácí úkoly) a rodiče přijdou (zmanipulovaní děckama) za dva měsíce s tím,že by to chtěli vylepšit je jasné, že je koupeno blbě. Mám s tím zkušenosti;-)A tazatel mluví o hrách.

Zkus si šáhnout na konfigurátor-zvětšit disk,přidat ramku přidat vga-a hned jsou peníze někde jinde.

Jedna se se hlavně o net a jelikoz maji maleho caparta (2roky) tak chteji kdyz se bude nudit aby mu na tom pustili nejaky detsky film ci nejakou hru. (tou hrou jsem myslel neco na styl maria a pod. A jak jsem psal pokud by to zvladlo W3 coz v poho zvladne muj tak vim ze je to pro ne dostacujici)
To ze by to chtel dodatecne vylepsit od nej taky padlo ale co by chtel clovek asik vylepsovat na pc kdyz misto 1GB ram tam max muze dat 2*512 a dvoj jadro tam nenacpe..
Osobne vim ze investovat do PC 4500,- je dosti malo a proti cloveku se to pak muze celkem rychle obratit. Taky jsem radil at priplati min 2-3tis ale jelikoz rekonstruuje barak, splaci pujcky a pod tk ho i chapu ale to uz je jina vec..
Jak to tady ctu,tak se jeste jednou pokusim se mu domluvit neco ,,drazsiho,,
Diky vsem za rady a jejich nervy se mnou.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru