Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fixa - jak odstranit popisek lihovým fixem?

Chci si na disky(CD, DVD, BLU RAY ...) udělat potisky ale mam je popsaný lihovkou/fixou na CDčka, takže jestli se to dá nějak něčim odstranit.... help
Změna předmětu, původně: FIXA. Já podle toho názvu vlákna myslel, že je to zkratka nějaké hry :-) (LaKr) (Kráťa)

Neobsahuje zadnou mastnou slozku, tudiz ma muj prispevek stejnou vahu jako vyse uvedene napady s pouzitim lihu.

Ctu v popisu:
vlastní speciální mazací složka vytváří po odpaření lihové části jemnou vrstvu mazacího tuku s dobrou adhezí a výbornými kluznými vlastnostmi pro chod zámku

Takze opravdu neobsahuje zadnou mastnou slozku? :-O

Můžu s klidem říct, že neobsahuje. Žádné mazadlo cyl. vložek NESMÍ obsahovat tuky, mastnoty atd. Vložkou prochází průvan, jako každou jinou skulinou ve dveřích. Prach, který se na mastnotách ve vložce usazuje, je pro vložku vražedný. Ty povídačky o mastném filmu jsou pro to, aby to pochopil i laik. Například v tomto případě se jim to povedlo na 100%. :-)