Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou tiskárnu?

zdravi.potreboval bych prosím poradit, jakou itskáru. Jestli tuto: HP DeskJet F2420, nebo tuto: Canon MP250, popř.: MP550. Jedná se mi o levý a kvalití tisk. Díky

No fajn, že ses ani nenamáhal uvést odkazy, zkus to napravit.
Co chceš tisknout a jak často? Firma nebo domácnost?
BTW, postarší Canon Pixma MP610 u otce jede OK i po dlouhé pauze,
po roce a půl nejeví žádnou snahu o doplnění origoš barev,
má všechny funkce, akorát trvá dlouho uvedení do činnosti po pauze cca 2 měsíce.