Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí XP

Dobrý den,
Mám problém s vypnutím XP. Po zadání VYPNOUT POČÍTAČ" se počítač resetuje a znovu naběhne. Vypnuho až po podržení vypínače.

Přeinstaloval jsem totálně Win XP Home Edition SP2 (tj. vč. formátu disku). To fungovalo vše OK, ale postupně jsem doinstalovával aplikace a aktualizace a začalo to dělat. Čím to může být? Nesetkal se s tím někdo ?? Nemůže to dělat nějaká aktualizace WIn ??

Díky MJ

Nejdřív se podívej do BIOSu, co máš za ACPI mod, ale jestli to začalo dělat po doinstalaci nějakých programů, nenatahal sis tam náhodou nějaký spyware? Zkus proskenovat SUPERAntiSpyware.