Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Funkčnost windows 7 na mé konfiguraci

Ahoj,
chci se jen zeptat lidí, kteří mají Windows 7 na podobnéstarší konfiguraci, jak jim běží

AMD Athlon 64bit 2800 XP+
1,25 GM RAM (@ 400 MHz)
nVidia geForce 6200, 128 MB RAM

mám tam už asi 4 roky nainstalované xpčka ale jsou tak zam****é už, že to není žádná sláva .. doufám že mi tady nebudete psát ať si koupím nový pc apod. já ho nepotřebuju, hry nehraju!

v práci mám něco podobného
Intel Pentium 2,8 GHz
1,5 GB RAM
grafiak integrovaná Intel Chipset

a tady běží v pohodě i s aerem krásně
Upravena velikost písmen. (rh)

Ten PC žádá jen "čisté" XP (současný naznačený hardware bych nechal tak jak je - 1,25 GB RAM je na XP za běžných okolností relativně solidní nadstandard a dostačující, snad nějaký graf. editor atp. může atakovat v požadavku na RAM trochu víc /v rámci konkrétního nebo často požadovaného náročnějšího úkonu - využíváš běžně takový?/, ale jinak...), pak pojede opět v pohodě a ku spokojenosti jako dřív, škoda vyhazovat peněz, na běžnou office práci může ku spokojenosti sloužit ještě notnou dobu.

V případě skutečných nároků na výkon, kdyby se žádala a očekávala skutečně velká/podstatná časová úspora a efektivita (náročné úkoly na hardware atp.), bych šetřil do budoucna na nový PC i OS.