Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení repro k DVD

Zdravím.Chtěl bych se zeptat jestli náhodou nevíte jestli připojím repro Redstar RS-502 k Dvd přehravači CyberHome 635S.Budu potřebovat nějakou redukci?nebo něco.děkuji

Kabelově to prověřil mif, ale možná to bude hrát slabě -aspoň já tak dopadl při propojení nonamepřehrávače a repro genius 5000.