Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuji přenosný internet pro dceru do nemocnice

Prosím kdo poradí, potřebuji přenosný internet pro dceru ležící dlouhodobě v nemocnici.Nevím na jakého operátora se obrátit,aby nebyl nejdražší.Obě moc děkujeme za radu.
změna předmětu, původně: PROSÍM KDO PORADÍ.POTŘEBUJI PŘENOSNÝ INTERNET PRO DCERU DO NEMOCNICE.NEVÍM JAKÉ MOŽNOSTI EXISTUJÍ A (karel)

Neni pravda ze je pomalej, zalezi na tom, co si vyberes.
Jsou dve moznosti, bud 3G (ten je rychlej pouze v par velkejch mestech, jinak je to nepouzitelny GPRS - klasicka USB klicenka) nebo CDMA (to je vsude stejne rychle, mozna ve vetsich mestech malinko pomalejsi kvuli agregaci, ale stale velmi rychle /na mobilni pripojeni/, ma velke pokryti - vetsi krabicka, moznost externi anteny). Jedinou nevyhodou je, ze je tam FUP 10GB - nicmene jej pry O2 neuplatnuji (s tim ale nemam vlastni zkusenost - mohlo se to i zmenit)