Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program v Pascalu na Proceduru

Nemohl by mi, prosím, někdo pomoci s tímto programem? =o(

SESTAVTE PROCEDURU PRO NALEZENI DVOU NEJVETSICH CISEL Z DANE MNOZINY N CISEL A POUZIJTE JI PRO RESENI TETO ULOHY: JE DANO N CISEL. NAJDETE DVE NEJVETSI Z NICH A ZE ZBYVAJICICH CISEL OPET DVE NEJVETSI.

Vím, jak najít dvě největší čísla, ale nedokážu to aplikovat v proceduře...

Děkuju za jakoukoliv pomoc... =o)

Pokud se má to pole předávat jako parametr procedury, tak to z důvodu typové kompatibility jinak nejde.
BTW to zadání je nedostatečné, bez upřesnění co ta procedura má dělat to asi nepůjde - má se snad to maximum a druhé maximum z toho pole vyjmout? Jinak si totiž nedovedu představit jak je myšleno to "ze zbývajících čísel". Navíc - má se nějak řešit duplicita stejných hodnot? Co když maximální hodnota bude obsažena víckrát? A nejvíc mě tam mate ta "množina" čísel.