Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na volání do mobilní sítě "zdarma"?

Zdravim chtěl bych se zeptat jestli neznáte nějaký program pomocí kterého mužu volat z internetu do mobilní sítě zdarma?Nevadilo by mi třeba nějaké minutové omezení.Díky za rady.

Samozrejme, ze to jde. Zaplatis maly pausal a volas zdarma treba po cele EU nebo po svete. Hledej klony programu od firmy Betamax. Uplne zdarma volas treba ze Skype - Skype. I jine programy, umoznuji volani mezi sebou zdarma a je jedno, jestli z PC nebo mobilu nebo vzajemne.

Vážený uživateli,

Skype toho umí opravdu hodně a chtěli bychom, abyste si to všechno vyzkoušeli sami zdarma. Naše nabídka zní takto. Volání na mobilní telefony a pevné linky po celém světě a možnost povídání se všemi přáteli a rodinou prostřednictvím skupinových videohovorů ². Zcela zdarma na jeden měsíc.

Co můžete využít:
Bezplatné neomezené hovory ³ na pevné linky do více než 40 zemí a na mobilní telefony do 7 zemí.
Do jednoho videohovoru můžete přidat až 10 přátel a dokonce sdílet i svou obrazovku.
Žádné závazky – po skončení bezplatného zkušebního období nemusíte ve využívání předplatného pokračovat.