Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje mikrofon

Mám tu takový menší problém. Totiž nefunguje mi mikrofon. Sluchátka která jsou u něj fungují bez problémů. Vše vypadá v pořádku, jen mě prostě na druhé straně skype není slyšet. Mikrofon není stlumen ani hardwarově ani softwarově v celkovém nstavení hlasitosti. Snad je i ve správném jacku i když to ještě vyzkouším.
Windows je to XP, sluchátka jsou celkem kvalitní, neměl by s tím být problém.

Možná že ti to už chodí, měl jsem minulý týden u známého stejný problém. Vyřešil jsem to takto. Dej „ Ovládací panely „ , „ Zvuky a zvuková zařízení „ v dalším okně na záložce „Zvuk“ přejdi na druhou položku „ Záznam zvuku „. Zde klikni na tlačítko „Hlasitost „ a
na záložce „ Mikrofon „ zatrhni dole okénko „ Vybrat“. Poté by měl mikrofon fungovat normálně. Pokud není chyba ještě někde jinde.