Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje my na notesu winnn

Když jsem mnel zapnutý system windows xp home edition tak všechno šlapalo v naprostým pořadku je možný že my nekdo mohlo proniknout do systemu windows všechno načíta jak je tabulka windows xp je tam čara loading ale po nekolikaté sekunde to naskočí do celé modré tabulky a vypíše to co si že je chybná fyzicka pamet a proste notes se sám restartuje do nedávna to všechno šlapalo je to HP pavilion při startu najedu do Biosu tak všechno zná že disk je funkční ale co stím muže být lámu si nad tím hlavu už me to začiná štvát mám všechna data v pr**li je možný to opravit při reinstalaci pc legalním systemem windows xp home
vím že to de ale předem díky moc za radu proste mám všechna data pryč a at si me ten dotyčný pošahaný hacker nepřeje.

proste mám všechna data pryč

Ale nemáš, přece si všechna data pečlivě zálohuješ. Nikdy bys nenechal data jen tak na disku, který může klidně zítra odejít na věčný spánek nebo dáš notebook do nějakého servisu a tam jsou lidé, kteří formátují disk, aby vyloučili viry nebo spyware. Takže ta data vlastně nepotřebuješ, nebyla důležitá.