Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sieťová Karta v NTB HP dv7 3050ec

Zdravím tak som tu zase nový notebook HP Pavilion dv7 3050ec sieťovka klasická Realtek PICe
Problém: Vypadne internet a napíše neidentifikovaná sieť
Chyba ISP: Vylúčené skúšané na 3 ISP + Kontrola kabeláže,výmena kabeláže a switchu
Reinštlovanie OS: Áno momentálne mám OME Windows 7 Ultimate x64
Kedy sa to stane: Proste som na nete a zrazu to spadne a napíše neidentifikovaná sieť
Drivre: Skúšal som najnoviše ale stále problém moemntálne mám čo mi poradili v HP
Koľko mám DW a UP denne: DW klasika keď nestahujem do 100Kb/s Upload ide okolo 400Kb/s kedže tam mám jednu aplikáciu ktorá beží NonStop
Chyba Aplikácie: Nie vylúčené ak som nechal záťaž napríklad na uploade cez browser rovnako spadlo.
Najlepšie Nastavenia: Sám neviem aké by boly výhodné poradí niekto?
Kabeláž: cat.5e koncovka klasická RJ-47 (4x menená ISP kedže to aj on kontroloval)
Rovnaká chyba aj na: Staršiom NTB MSI rovnaká sieťovka...chyba drivrov? alebo celého produktu
Vyjadrenie MSI: Servis -> Údajná Oprava -> Chyba pretrváva
Vyjadrenie HP: Servis -> Nesúhlasím rád by som vedel či im mám otrepať ich výrobok o hlavu a či sú tieto sieťovky vadné cez 2 roky na 2 rôzných notebookoch.

Ak viete ako riešiť tento problém prosím kontaktujte ma na e-mail jamira40(at)gmail.com som už z toho na nervy 2 roky mi nik nevie povedať kde v **** je chyba
Veľmi pekne Ďakujem ak sa nájde niekto kto pozná odpoveď a riešenie :)

Nevim jestli to bylo tim ze pises po Slovensku ale prolouskat se tim to chtelo trpelivost :)

Ze to dela stejne na dvou ruznych ntb muze neco napovedet ,ale mozna to je jen nahoda.

Po jak dlouhe dobe to vypadne? Pada to jen na LAN nebo to dela i na WLAN? Ten HP je novy notebook a msi je ten stary co delal stejnou chybu?

Vypne sa to ako kedy niekedy po 4 hodinách niekedy za 1 deň niekedy 2x za hodinu...
Nemyslím si že by to bola náhoda rovnaká chyba na rovnakej sieťovke...ale ako si môžeš prečítať chyba je v OS
Ešte poznamenám to ani v servise MSI nevedia inštalovať drivre alebo ako si to predstavuješ? :)

Proste trpezlivosť došla 2 roky a stále neviem kde je chyba a už ma to nebaví stále čakať kedy mi to zase spadne

Ja neviem ako na ironické poznámky tu nie je čas ja nemám náladu na takéto poznámky
Ne mám 14 rokov aby som si nevedel aktualizovať drivre a nainštalovať OS.

MSI: Inštaloval som si sám
HP: Predinštalovaný OS neskorej som si preinštaloval OS na Ultimate problém ale bol aj na predinštalovanom OS
Takže poprosím bez sprostých poznámok