Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Anketa: Kolik času na netu?

Kolik hodin denně trávíte na netu prohlížením www? Dle nějakého celorepublikového výzkumu je průměr nějak 18 hodin za měsíc.. To mi příjde jako hodně málo.

Pokud mám mluvit o sobě, tak já čumím do webového browseru cca cca 6-12 hodin denně, což dělá za měsíc 180 až 360 hodin. A určitě si nemyslím, že Internetu věnuju nějak moc času..

Okolo 6 hodin... aj viac. Nejake browsenie, kazdy den pozriem dve fora (moje a take iste ceske :-D vid moj podpis :), obcas nejake www updaty, maily... ]:)
Niekedy je inet pusteny aj ked trenujem :-) Ked pride vypis mavam okolo 250 hodin mesacne... (dial up RI) ked to zbadala mama tak som to musel stiahnut na nejakych 150... teraz som sa zase vratil na tych 250 :-D

LucKobRa

Já jsem někde psal o průměru 5 hodin denně?
Navíc den má pokud se nepletu 24 hodin.. Z toho uberu 5 hodin spánku a hle zůstane 19. A nemusí být člověk mimořádným matematikem aby zjistil, že 5+12 je méně než 19
Navíc ten průměr 5 hodin byl průměr za období červen - srpen 2004 (nikoli 2005)

Ano, o tvých matematických schopnostech jsme měli možnost se přesvědčit již zde: thread.php
Nicméně den nesestává pouze z ježdění autobusem, ze sezení u NETu a ze spaní. Leda bys ty rohlíky, co ti mátina nekoupila, jedl u PC (což dělám i já). Pak by se to dalo stihnout. Malou potřebu možná konáš do bažanta (což já nedělám).

Přečti si mou poslední větu, těch 5 hodin byl průměr v jiném období.
Zatímco průměr netu je za aktuální období.

Aktuální průměr za poslední měsíc:
Spaní: 7 hodin
Autobus: 3,5 hodiny
Kolektivní záležitosti: 3,6 hodin
Škola: 5 hodin
Ano rohlíky jím u netu, jako třeba teďkom.