Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s bitcomet 1.19

neviete mi prosím náhodou niekto poradiť ako mám na bitcomet 1.19 nastaviť aby som tam nemal blokovaný naslúchací port, lebo mi tam na DHT svieti zelená ale ďalšie svetielko je už žlté a teda nemôžem sťahovať plnou rýchlosťou....za radu pekne ďakujem...

tak som sa pozrel na nastavenia môjho routeru a mám tam blokované niečo ako RT2561_2 aby som ti priblížil ako to asi vyzerá:

PRIPOJENÍ WLAN KLIENTI

BSSID..............Pridružený..............Autoriz ovaný
wifi-network...........1......................Otvo rený
RT2561_2............Blokované.................Otvo rený

ale ako to zmením aby to bolo odblokované???