Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada o Koupi nové zvukové karty

Čaute,
chtěl by jsem si pořídit novou zvukovou kartu do PC k desce Asus m2npv-mx.. mam totiž problém s tím, že ve všech slotech v zadu na zvukovce (ve všech vstupech) mam napojené repro 5.1 a potřebuji někde připojit ješte mikrofon.. přední panel co je na bedne nefunguje bo mi to kdysik odvařila tiskárna..
můžete poradit nejakou zvkovku k te danné desce? cca okolo 600,- ale tk aby sem tam připojil repro 5.1 (3xjack) + mikrofon.. předem díky
1slot AGP už mám zabrany sítťovou kartou
PS: zatím sem se ohlížel po této : www.czechcomputer.cz

porad sa v predajni a daj si zároveň zvukovku odborne nainštalovať,pokial máš sieťovú kartu v agp a výstupy na stávajúcej zvukovke Ti "odvarila" tlačiareň ,tak radšej další hardware do pc už neinštaluj a ponechaj to na niekoho,kto vie,čo robí...