Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se startem počítače

Dobrý den, při startu počítače se mi počítač sám od sebe vypíná, když se načítá windows (vista). Reinstal systému nepomohl ani následný formát systémového disku a znovu nainstalování. Pokud se mi podaří dostat se do windows, počítač hlásí chybu: chyba v souboru C:/Windows/system32/nvsvc.dll schází položka: nvsvcStart

Pokud by někdo věděl co s tím prosím pomozte. Děkuji

přehřívání by to mohlo být ale vzhledem k tomu, že se vypínání děje už při startu je to moc brzo.. tzn. že nejspíš to bude problém grafické karty a to takový, že bude nutná její výměna.. pokud se pc vypíná způsobem že zčerná obraz, monitor je v oranžovém pohotovostním režimu a nedojde k opětovněmu startu windows tak je to vysoce pravděpodobné..

objevuje se ti také BSoD modrá obrazovka?