Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 5.1 zvuk

Zdravim.
Pořídil jsem si repráky GENIUS SW-HF5.1 6000 a základovku mám GIGABYTE MA78GM-S2H.Při spuštění hudby mi ale hrají jen přední satelity a subáč.Central a zadní satelity nevydaj ani hlásku.Přitom při testu ve správci zvuku hrají všechny.Poradí mi prosím někdo?
Předem děkuji

Mám ty samé repráky. Musíš si to přepnout v nastavení zvuku na základní desce. Nainstaluj ovladače a poté se ti na liště vpravo dole zobrazí další repráček (hnědý). Když na něho poklepeš, budeš mít něco takového. Zaškrtej vše, co mám já (pokud to máš stejné nebo aspoň podobné) a pokud to máš dobře zapojené, bude ti hrát celá soustava.