Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program pro tv tunner

Cau lidi, porádíte mi nějaký dobrý free software pro nahrávání TV přes TV tunner? Chci aby tam byly na vyber aspon s pár možností kontejneru a kodeku. A taky aby to dokázalo nahrávat HD. Diky

Takže chceš patrně H.264 do kontejneru AVI. Stačí to přebalit - Avidemux: Audio- kopie, Video- kopie, kontejner: avi a uložit. Mělo by to vyjít.

Důvodů, proč to nahrávací program nechce udělat, může být více: morální zastaralost avi, nativní kontejner pro h.264 je mp4... Avi je prostě ztráta času, pochopil bych to pouze pro přehrání na starém divx přehrávači, který ovšem nevydýchá h.264 s bitrate jako kráva.