Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Recovery DVD vs. originál XP

Ahoj všichni,dostal jsem k notebooku ASUS(když jsem ho asi před 1,5 rokem kupoval) DVD Recovery. Potřeboval bych teď XP přeinstalovat, ale vůbec nevím jak tohle DVD rozběhnout. Myslel jsem,že se sám spustí nějaký instalační setup, ale nic a soubory co jsem na něm našel mi nic neříkají. Sehnal jsem, ale originál disk s XP a tak bych poprosit o radu, jestli můžu XP přeinstalovat pomocí toho originál disku s XP místo DVD Recovery? Nebo popřípadě jak rochodit to DVD Recovery?

Díky všem

Možno sa mýlim, ale na ASUSoch býva tá voľba boot: Esc (alternatíva HDD or DVD).
F8 je Safe mode.

Iná alternatíva by bola, ak chce vstupovať do CMOSu, čo je pri existencii toho Esc zbytočné, a zdĺhavé.
Potom F2.