Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PopTray - anglický čas i datum

Mám problém ohledně zobrazování času u PopTray 3.2. Datum i čas mám v anglické formě a nějak jsem nenašel, kde se to nastavuje do našeho formátu. Jinak jazyk mám nastavenou češtinu. Přitom na druhém PC mám formát datumu i času OK...
Kde se to dá změnit?
Děkuji

heh, tak nevim, jak to je možný, ale už to mám správně :)... Přitom jsem nic nedělal, jen se kouknul do těch ovládacích panelů do toho nastavení a tam jsem nic neměnil.
Trošku záhada, každopádně díky, už to je v pořádku.
Díky a měj se...