Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pripojeni k internetu

Dobrý den, přeinstaloval jsem Win xp home edition. Po spusteni winu se mi nejde pripojit k internetu. Mam modem, ktery ale na druhem pocitaci funguje v poradku. Nevite, kde se da vyhledat tento modem a naiNstalovat k nemu ,,ovladace,, abych se mohl pripojit k internetu?

Než jste zadat tuto svou otázku, objevil se nad formulářem, kam jste klofal písmenka, poměrně dlouhý text. V něm bylo mnoho zajímavých informací. Vybírám například:

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl (např. "Mám grafickou kartu ATI Sapphire Radeon 9250 128MB"). Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi (např. MS Office 2000 CZ, Firefox 1.5.0.2 apod.).

Chápete?
Teď nám, laskavě, sdělte, typ modemu.

Well PTI-8111 ADSL, router, 1x Eth, Annex B

Žádné instalování ovladačů nebo dodatečného software na Vaše PC není potřeba. Konfigurace zařízení se provádí komfortně pomocí přehledného webového rozhraní.

ten krám poskytuje dhcp adresu? a jde adresa brány=modemu zadat do prohlížeče?

adresy: start - spustit - cmd.exe [enter]:

ipconfig -all > ip.txt
notepad ip.txt