Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr Notebooku

Dobrý den,

potřeboval bych poradit s výběrem vhodného notebooku, využití je následující:

měl by stát tak kolem 20.000 kč, kdyby ale překročení limitu znamenalo výrazné navýšení kvality, výkonu, atd...může být
úhlopříčku bych chtěl 15.6", preferoval bych procesory Intel, notebook by měl mít vyšší výdrž na baterii, takže s výhodou nižší spotřebu a nižší zahřívání, měl by být vhodný také k přenášení (extrémně se přenášet kvůli velikosti stejně nebude), hry se na něm hrát nebudou, ale počítám s podporou HD videa, měl by mít pěkný design z kvalitního materiálu, paměti 4 GB DDR3, Win 7 64bit

děkuju za rady

co třeba tento:
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 812K30CEXFN

Lenovo od niceho neupustilo. Proc by meli delat u levneho NTB RollCAge? Cim by se pak drazsi rada lisila? Kvalita Ideapadu je podobna jako u plastovych vyrobku ostatnich vyrobcu. Nic vic, nic min. Nelze ocekavat za 14 nebo 15t. RollCage a dalsi vychytavky rady Thinkpad. Taky se to nejmenuje Thinkpad, ale Ideapad a uz z nazvu je jasne, o co jde.

Pan Radek, ja sa s vami nejdem hadat, najma ak ide o taketo slovickarenie - upustil/nepouzil RollCage, vsetko jedno - hlavne je, ze tam nie je. Lenovo prebralo diviziu vyroby notebookov od IBM, ktore notebooky bez RollCage (opravte ma, ak sa mylim) jednoducho nerobilo = niekto by mohol ocakavat pokracovanie tradicie.

Ja som sa to snazil hodne zjednodusit, aby sme sa tu nehrali na najinformovanejsich a pytajucemu povedali, toto je Thinkpad a toto je Ideapad a automaticky ocakavali, ze bude vediet rozdiel. :-)

Ale fakt sa nechcem hadat, vo vsetkom mate pravdu.