Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno OpenOffice 3.2 - nefunguje kontrola pravopisu

Dobrý večer potřeboval bych poradit mam Windows 7 a nainstaloval jsem si OpenOffice 3.2 a k tomu slovník pravopisu. Ale mam problém vytvořím první dokument a oprava pravopisu funguje v pořádku. Ale u dalších dokumentu už oprava pravopisu vůbec nefunguje.
Děkuji.
Změna předmětu, původně: OpenOffice 3.2 (LaKr) (Kráťa)

Ale u dalších dokumentu už oprava pravopisu vůbec nefunguje.

To je napsáno ve stylu "nejede mi auto". Z toho se nedá nis usuzovat. Co se stane když dáš kontrolu? Bouchne monitor, z počítače vyletí praporek s nápisem "puding", nebo co? Máš nastavený správně jazyk? To je fakt věštění. Trochu se rozepiš.