Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemáte někdo vyzkoušený kolik měsíčně stojí "holý" účet u České spořitelny s kartou ?

Nemáte někdo vyzkoušený kolik měsíčně stojí "holý" účet u České spořitelny s kartou ?
Holý = jedna příchozí a jedna odchozí platba měsíčně. Zrušení "výhodného programu"]:( a ponechání karty.
Nevím jestli mám účet zrušit úplně, mám čerstvě druhý u mbank.
Děkuji za případné názory na toto téma.

Účet u ČS nemá smysl, pokud jej aktivně nepoužíváš a nemáš u nich víc peněz. Pak máš hodně výraznou slevu za vedení účtu a pokud si nastavíš vyšší úročení, převody zdarma apod., pak dostaneš na úrocích víc, než platíš.
Ale jako běžný účet s kartou, když nic víc nepotřebuješ se to nevyplatí.