Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace OS přes LAN

Ahoj potřebuji přeinstalovat netbook, kde nemám CD-ROM a také bohužel ani ovladače na USB. Nevíte někdo, jak teď na to? Jediné co mě napadá je instalace přes LAN, ale s tím nemám žádné zkušenosti takže nevím ja by se mi to povedlo....

Díky

Sehnat externí USB mechaniku bude řádově jednodušší než rozpochodovat instalaci přes síť. Kdysi jsem to viděl, nabootovalo se z diskety a tahalo to z druhého pc istalačku.Ladilo se to tři dny než to fungovalo:-).Navíc pochybuju že máš disketu...:-) Vytáhnout z toho krámu jednoduše/bez ztráty záruky pevný disk bude asi taky problém.