Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem doporučte tichou myš :-)

zdravim, protože stále ještě nejsem v místnosti sám, potřebuju sehnat nějakou tichou myš, aby prostě nebylo slyšet cvakání.. Nejradši bych laserovou s drátem.. :-) cena přibližně do 400,-
díky za rady :-)

edit: bude k notebooku.. Sice mam touchpad ale přecijen myš je myš :-)

přecijen 2000,- za myš vyhazovat nebudu

Takže si koupíš nějaký hlučný krám za 400 (mám takový krám jménem Genius Ergo 525V a klik klik klik je slyšet i ve vedlejším pokoji, ale sedne docela přesně do ruky, tak ji mám)? Myš je věc, kterou koupíš třeba jednou za 3 roky a budeš ji používat každý den několik hodin denně, skutečně chceš na tomhle šetřit? Mám klávesnici za 1200Kč, monitor za 8000,-Kč. Klávesnici bych mohl mít za 200Kč, monitor za 4000Kč, ale proč šetřit na věcech, které budu používat denně? Třeba při vybrání neergonomické/nekvalitní myši nebo klávesnice riskuješ nemocné karpální tunely (a ano, bolí to) a nervy (nikdy neber Genius nebo Trust - drivery jsou katastrofa, obvykle házejí v pravidelných intervalech BSOD). Před koupením té klávesnice mě bolelo zápěstí (asi příznak k. tunelů), po používání této http://www.maximumpc.com/files/u16580/dmkeyboardL. jpg to přestalo. Taky by sis koupil auto třeba bez klimatizace a hnusně vypadající za 200 000 než auto s klimatizací a pěkným vzledem za 400 000?