Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem smazané foto

Potřeboval bych poradit.
Reinstaloval jsem w7,soubory jsem zálohoval na dvd,ovšem omylem jsem toto dvd smazal,kde byla i složka s fotkama.Pomocí Recuvy jsem chtěl najít foto na disku a nic nenašlo.použil jsem i hluboký scan.Fotky byly uloženy v tzv."taška" knihovny w7 pod různými jmény složek s fotkama.Je ještě nějaká možnost obnovit předchozí verze knihovny?Pomocí systematických programů w7 pro obnovu to nic nenašlo,nebo musím vrátit nějak celý oem zpět?díky za radu

Tak dík,bylo to minus.A ze systemu (hardware - disk) tam to někde není?jako třeby myslím,když něco dáš pryč tak se to ještě někde v registrech uloží než to zcela vymažu třeba pomocí Advanced nebo Revo,co?
Nebo není možný to najít nějak přes tu starší verzi oem-myslím tím C:/Users/login/obrázky ?
Díky

Tak dík,bylo to minus.

DVD-RW není mínus, ani plus. Neexistuje žádný DVD+RW, protože ta vodorovná čárka je pomlčka.

A jak jsi to DVD mazal? Kompletně, nebo jen rychlý vymazání? Pokud jen rychlý mazání, mohl bys to zkusit zachránit, třeba přes program Recuva, nebo jiný SW na obnovu dat.

Aha takže to bylo DVD-RW a vymazání propběhlo přes normální windows průzkumník rychlé vymazání.Problém je v tom,že v prvním příspěvku píšu,že ani Recuva nedokázala nic najít jen mi naformátovala to dvd.
A tak se ptám zda-li to může být někde na disku pc(registry.uložiště,atd a podobně co já vím)
Najít prostě starý C://Users jestli je to možné.

No v původním příspěvku jsem toho příliš nepochopil, máš to napsaný dost zmatkovitě.
Takže Recuva ti nic nenašla na tom DVD, nebo na disku? Můžeš zkusit obnovit soubory z disku, ale pravděpodobnost je malá, neboť pokud vím, tak instalace W7 formátuje disk a při instalaci je dost vysoká šance, že máš soubory přepsaný.

A co znamená toto?

nebo musím vrátit nějak celý oem zpět?

Pokud na tom DVD byly nějaký opravdu cenný věci a pokud to ta Recuva nepřemazala kompletně, tak to můžeš svěřit specializované firmě.

takže já vám tady moc díky.asi jsem o to přišel.
ten windows.old to najdu kde?
Díval jsem se do C://windows....a nikde toto není
není to ani když otevřu počítač ve startu.
Tak nic.
Tím "nějak vrátit zpět OEM W7" jsem měl na mysli "vrátit změny pc zpět - obnova předchozí verze"
což asi už nepůjde,takže všem díky.