Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade počítače

Dobrý den, potřebuji poradit s vylepšením výkonu počítače. Momentálně mám zákl. desku Intel Springdale-G i865G (Dual DDR1). Potřebuji poradit, jak vylepšit výkon. Momentálně mám operační paměť 1GB (2x 512 MB)a 1,8 MHz. Problém je, že na DDR1 mohu dostat operační pamět max na 2GB (2x 1GB). Nevím tedy, jestli se vyplatí spíše ty 2GB, nebo i koupit novou základní desku, kde budu moci operační pamět zvýšit na ještě více. Případně zvýšit výkon úplně jinak. Počítač používám převážně na hraní a sem tam nějakou práci. Děkuji za odpověď.

Koupě pamětí ti podle mě moc nepomůže. Podle mě vyhozené peníze. Deska má grafiku ještě AGP takže pokud bys chtěl upgradovat "mění se" deska,procesor,paměti a případně grafika-pokud nbeude na desce pro začátek integrovaná. Odhadem je to cca 4500kč plus možná i zdroj.

Jinak paměti - 2*512 koupíš použité za 600 na aukru pokud má počítač volné "díry" na paměti.Možná by pomohl lepší procesor (to je to 1,8mhz=ghz?) ale to sou další cca 400kila a výkon se zase zvýší jen částečně. AGP grafiku v podstatě nekoupíš...