Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Ram

Ahoj mám malý dotaz. Mám Acer notebook WIN7 64 bit. Dokoupil jsem si dálší 2GB RAM ale nějak mi nejede. Bios mi pořád detekuje jen 2GB. Podle výrobce deska podporuje 4GB Obě Ram jsou Hynix 2GB 2Rx8 PC2 - 5300S - 555 - 12 souhlasís i to druhé číslo... Na internetu jsem se bohužel nikde nic nedozvěděl.

Ano ten ntb má opravdu umět 4gb. Ještě by mohl být odprásklej jeden slot-díra na paměť. Zkoušel jsi přehodit i sloty ?
Jinak to vidím na zkusit jiný paměti ...a jestli nepomůže a není v záruce tak pešek.
edit: podle konfigurátoru by jsi měl zkusit
http://www.ec.kingston.com/ecom/configurator_new/m odelsinfo.asp?id=3&SysID=40408&mfr=Acer&model=Exte nsa+5620+Series&search_type=&root=us&LinkBack=&Sys =40408-Acer-Extensa+5620+Series&distributor=0&subm it1=Search
přesně tyhle ramky
kingston-kac-memf-2g-51383

Tak teď ze mě možná vyleze blbost , pokud je ram jen ve slotu 2 tak snad komp nepojede ne?? No pokud to tak není tak je opravdu v haji... Jinak záruka by tu byla jenže jsem o ni asi přišel ne?? Když jsem ho otevřel... Na šroubcích to jde vidět..