Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bios is not found

Nainstaloval jsem na počítač volant a pedály a po restartování mi to píše, bios is not found. Nefunguje f8 ani žádná jiná klávesa, ale klávesnice svítí. Mám win 2000. Díky za rady

Hlasku "BIOS Is Not Found /Installed/" pise prekvapive BIOS :-). Setkal jsem se s tim pouze jednou, a v tom pripade byl odpraskly disk. Zkontroluj kabelaz uvnitr stroje, odpoj dedikovane USB porty. Je i mozne, ze sla pod kytky deska.