Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení mobilu s PC přes USB

Dobrej. Potřeboval bych poradit. Vlastním sE K550i a mám problém s propojením mobilu a PC přes USB kabel. Když to propojím, v liště Start se mi objeví hláška, že nebylo rozpoznáno zařízení. Mám Win XP Prof. Zkoušel jsem i stahovat drivery pro telefon, poté jsem dal přidat nový HW, zavedl jsem to přesně k driverům pro mobil, ale Pc stejně psal, že systém nenalezl vhodnější ovaldače než ty, které jsou instalovány. Díky za pomoc.

Dobrá. Tak dále. Udělal jsi něco z toho, co je psáno výše? Respektive, pokusil ses udělat vůbec něco? Četl jsi to alespoň?
Pokud odpovíš na otázky - ano, tak nechápu, proč zde neuvedeš výsledek. Bez zpětné vazby od tebe opravdu těžko radit.
Křišťálovou kouli, jsem tady kdesi četl, prý někdo doma má. Ale asi je rozbitá a k tobě domů nějak nevidí.