Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký zdroj do 2000kč?

Dobrý den mám dotaz potřebuji nový zdroj ten starý už je nějaký špatný PC se vypíná nemůžu hrát náročné hry jsem raději jen tak na netu.Mám zatím zdroj LC power 600w a chtěl bych tedy nějaký jiný tak okolo 2 000kč.
Moje sestava:
AMD X2 5400+
Ati EAH4890
Asus M2v-mx se
Určitě by stačil s 500w ale na trhu je jich spousta.Docela se mi líbí tento http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 8O0V41NLWXU
ale budu rád, i když dáte jiný se svými zkušenostma.Nechci vyhodit 2 000 za něco, co potom půjde jako tento co tam mám teď, takže se raději ptám.Děkuji za odpověď

Jo slušný to je, ale pozdě už jsem si ho objednal myslím, že mě těch pár stovek navíc nezabije.

Vím že jsem dal jiný nadpis ale mám ještě jiný problém který se týče internetu.Takže mám doma stolní PC který je připojen pomocí modemu a wifi antény k internetu.Na modemu je jen jedna koncovka na připojení pouze jen jednoho pc a já bych potřeboval poradit protože jsem si včera koupil notebook http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=7346 2 a potřebuji ho taky připojit k netu.Myslel jsem přes router ale nevím jak protože ta anténa co vede do modemu má úplně jinou koncovku je to vlastně jako samec a samička nevím si stím rady.Děkuji za pomoc

Takže teploty jsou naprosto ok procesor v zátěži něpřekročí 45stupňů a grafika tich 60stupňů.Myslim si že je to tim zdrojem no vyzkoušet jsem ho nemohl nemám jinej a kamarádi jaksi nemaj zrovna 500w.Ten zdroj už jsem si objednal a určitě se bude hodit tu shitku vyhodim s okna

jo a ještě doplnim nevim proč ale někdy se mi stane že počítač běží a najednou se vypne obrazovka a větráky začnou strašně hučet takže hned vypnu natvrdo PC.Tohle mi udělalo i u starý grafiky Nvidia 7200GS a nevěděl co s tim tak sem tonechal a chudák se zřejmě uvařil :D protože už nejde.

Zdroj "nepousti" proud. Zdroj poskytuje (vice ci mene tolerancni) napeti na svych jednotlivych vetvich, proud tece dle momentalnich pozadavku pripojenych zarizeni (laicky receno). Muze byt, ze se dostanou napajeci vetve mimo toleranci, obvykle to ovsem byva "smerem dolu" - vetsi napeti deska (resp. jeji napajeci kaskady) vezme. Zdroj zkus jiny, rekl bych ale, ze problem bude jinde.

No osobně doufám že ne protože po koupi toho noťasu jsem už vycuclej :D tenzdroj nový přijde asi zejtra nebo v uterý zkusím ho.Ale třeba co se mi stávalo při hraní GTA 4 že chvíli to šlo normálně když ze zdroje šel studený vzduch a po zahřátí a delším hraním se to začalo neskutečně sekat