Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM disk

Máte někdo zkušenosti s ram diskem a jeho praktickým využitím, zda má či nemá smysl? Mám 4 GB ram a 32bit OS, nevyužitou část paměti bych využil jako místo pro swap.

Pouzivam VSuite Ramdisk (free edition)
Na Ramdisk, ktery jsem nastavil jako komprimovany jsem presunul TEMP aresare (system i uzivatelske)
Kdyz uz tam ten skoro 1GB je, proc jej nevyuzit. Komprimaci ziskas jeste vic mista.